Kdo jsme

Rády děláme radost

Vše, co nám přebývá, darujeme. Zbytky dekorací dětem do škol pro kreativní tvoření. Oblečení a hračky do azylových domů pro maminky s dětmi. Použité deky, prostěradla, ubrusy či ručníky do útulků pro zvířátka.

Chráníme přírodu

Výrazně omezujeme používání plastů a dlouhodobě třídíme odpad. Nenabízíme eventové hry či svatební tradice, které ničí životní prostředí a ubližují zvířatům, např. vypouštění balonků nebo lampionů štěstí do přírody. Pronajímáme svatební dekorace, čímž našim klientům nejen šetříme peníze, ale věříme, že tak šetříme hlavně přírodu.

Máme rády novinky

Tradice jsou krásné. Ale i v rámci tradice je možné vymyslet něco nového, zajímavého. Dáváme tak prostor novým myšlenkám, nápadům nebo novým dodavatelům. A z pozice zkušené firmy eliminující rizika si tuto radost můžeme dovolit.

Máme silnou firemní kulturu

Firmu netvoří jen produkt nebo služba, tvoří ji především lidé. Firmu nezdobí jen vysoké ekonomické ukazatele, zdobí ji především energie vycházející z lidí uvnitř i okolo. Jsem hrdá na všechny kolegy, koordinátory i dodavatele, kteří s Kopretinou spolupracovali a spolupracují. A jsem vděčná za všechny, kteří zůstávají při nás, i když je život zavál jinam. Jsme loajální nejen vůči firmě, ale také vůči každému klientovi, který se rozhodl spojit svůj velký den s námi.

Fungujeme 18 let

A už 18 let milujeme tuto práci.

Svatební agentura Kopretina
Pobialova 23
702 00 Moravská Ostrava
Tel.: 731 627 766
info@svatby-kopretina.cz
www.svatby-kopretina.cz